Hop-Sport fitness 45 cm

TOP 28 v kategorii Gymnastické míče

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Hop-Sport fitness 45 cm

100 %
Gymnastický míč fitness 55 cm HS-R055YB červený Gymnastický míč fitness 55cm HS-R055YB je snadno použitelné zařízení, které můžete použít k provádění obecných kondičních a...
279 Kč
Doprava 70 Kč,Skladem
Doporučená nabídka hop-sport.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Skladem • Více variant70 Kč96 % • 3 635 recenzíDalší informace

Popis produktu

Gymnastický míč fitness 55 cm HS-R055YB červený Gymnastický míč fitness 55cm HS-R055YB je snadno použitelné zařízení, které můžete použít k provádění obecných kondičních a...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
gymnastické
S expandery
ne

Recenze

 • , zakoupeno v hop-sport.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Koupeno pro 4lete dite s vyskou 110m. Mic je skvely, kluk si vyhraje a soucasne posiluje a trenuje stabilitu. Pred tim bral mice starsim detem a velky mic byl pro nej nebezpečny, padal do strany. Mam radost, jak je mic uzitecny a za par penez.

  Hop-Sport (značka)

  Dobrý den,
  děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho produktu, ať Vám spolehlivě slouží co nejdéle.
  Přejeme Vám krásný den!
  Zákaznická podpora Hop-sport.cz

Parametry produktu

Výrobce
Typ
gymnastické
S expandery
ne

Popis produktu

Gymnastický míč fitness 55 cm HS-R055YB červený

Gymnastický míč fitness 55cm HS-R055YB je snadno použitelné zařízení, které můžete použít k provádění obecných kondičních a protahovacích cvičení i k rehabilitaci. Cvičení s míčem jsou současně příjemná a efektivní - díky použití v každodenních cvičeních ke zvýšení jejich účinnosti. Fitness míč vám umožní zapojit hluboké svaly, záda a svaly břicha a zároveň vám pomůže ztratit nadbytečné kilogramy. Kromě toho, cvičíc na míči po celou dobu, musíte udržet rovnováhu těla, takže rozvíjíte pocit rovnováhy a koordinace. Gymnastický míč HS-R055YB Hop-Sport je vyroben z odolné, flexibilní gumy, která se vyznačuje vysokou odolností proti poškození. Díky pumpě, obsažené v sadě, můžete okamžitě naplnit míč vzduchem a začít trénovat.

Produkt je k dispozici ve třech barvách: červená, stříbrná a modrá.

Technické údaje

 • Model: HS-R055YB
 • Barva: červená
 • Hmotnost: před nafouknutím: 600 g
 • Průměr před nafouknutím: asi 55 cm
 • Průměr po nafouknutí: asi 45 cm
 • Maximální nosnost: 100 kg
 • Materiál: PVC
 • V sadě: čerpadlo

Bezpečný trénink

Na gymnastickém míče Hop-Sport si můžete klidně sednout a lehnout si, přenést na ni svou tělesnou hmotnost. Vyrobeno z odolného materiálu - pružné gumy, což umožňuje na míče cvičit osobě s hmotností až 100 kg.

Široké využití

Cvičení s gymnastickým míčem zlepšuje celkovou kondici. Dokonale uvolňuje celé tělo, je to také účinný způsob, jak posílit hluboké svaly a celou páteř. Snižuje tak bolesti zad a snižuje riziko jejich výskytu v budoucnosti. Kromě toho, se míč často používá při protahování a tréninku rovnováhy. Díky svým výhodám se cvičení s gymnastickým míčem doporučuje pro všechny.

Rozměr gymnastického míče

Průměr míče HS-R055YB po nafouknutí je cca 45 cm.

Vyberte si velikost míče(po nafouknutí) dle vaší výšky!

Do 140 cm - míč s průměrem 35-40 cm140 - 150 cm - míč s průměrem 45 cm151 - 165 cm - míč s průměrem 55 cm166 - 175 cm - míč s průměrem 65 cm176 - 185 cm - míč s průměrem 75 cm185 cm nebo více - míč s průměrem 85 cm

Pamatujte! Při sezení na fitness míči, úhel mezi stehnem a lýtkem by měl být 90 stupňů, zatímco úhel mezi stehny a trupem by měl být 90 stupňů nebo více.

Správné nafouknutí gymnastického míče

Před nafouknutím skladujte míč alespoň několik hodin při pokojové teplotě.K nafukování použijte pumpu Hop-Sport, dodávanou s výrobkem.Pumpujte gymnastický míč vždy při pokojové teplotě.Poprvé nafoukněte míč na menší velikost(3/4 velikosti míče), poté ji po nejméně 5 hodinách nafukujte na konečnou velikost - je uvedena v technických specifikacích produktu (jedná se o „průměr po nafouknutí“).Pevně uzavřete zátkou na míč.Po nafouknutí vyčkejte alespoň 12 hodin. Před zahájením tréninku na míče znovu zkontrolujte jeho velikost. Pokud je to nutné, upravte ji jemným vypuštěním nebo nafouknutím vzduchu.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v hop-sport.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Koupeno pro 4lete dite s vyskou 110m. Mic je skvely, kluk si vyhraje a soucasne posiluje a trenuje stabilitu. Pred tim bral mice starsim detem a velky mic byl pro nej nebezpečny, padal do strany. Mam radost, jak je mic uzitecny a za par penez.

  Hop-Sport (značka)

  Dobrý den,
  děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu a doporučení našeho produktu, ať Vám spolehlivě slouží co nejdéle.
  Přejeme Vám krásný den!
  Zákaznická podpora Hop-sport.cz