Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

THERA-BAND Overball / Pilates Ball 22 cm

100 %
Balení obsahuje modrý míč Thera-Band Pilates Ball o průměru 22 cm a pomůcku na pohodlnější nafouknutí míče. Jde o středně velkou variantu ze třech dostupných. Pomůcka je...
224 Kč
Doprava 69 Kč,Skladem
Doporučená nabídka Rehabilitační pomůcky
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Skladem  1 varianta100 KčNízký počet hodnoceníDalší informace
Skladem  1 varianta69 KčNízký počet hodnoceníDalší informace
Skladem  1 varianta65 KčNízký počet hodnoceníDalší informace

Popis produktu

Balení obsahuje modrý míč Thera-Band Pilates Ball o průměru 22 cm a pomůcku na pohodlnější nafouknutí míče. Jde o středně velkou variantu ze třech dostupných. Pomůcka je...

Parametry produktu

Výrobce

Recenze

 • zakoupeno v Rehabilitační pomůcky

  100 %

  Doporučuje produkt

  • neshledal jsem žádnou nevýhodu

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Balení obsahuje modrý míč Thera-Band Pilates Ball o průměru 22 cm a pomůcku na pohodlnější nafouknutí míče. Jde o středně velkou variantu ze třech dostupných. Pomůcka je vyrobena ze speciálního odolného neklouzavého materiálu.

Thera-Band Pilates Ball je originální univerzální cvičební pomůcka, dříve využívaná především v pilates či při kondičním cvičení. Je velice příjemný na dotek a snadno se s ním zachází. Thera-Band Pilates Ball je dostupný ve třech velikostech a je možné ho použít jak v oblasti rehabilitace, tak při klasickém cvičení či posilování. Je malý a snadno se nafukuje i vyfukuje. Ideálně ho tedy využijete například i při zdravém sezení nebo při cestování jako polohovací či podkladovou pomůcku.

Thera-Band kurz

Zúčastněte se kurzu „Terapeutické využití Thera-Bandu“. Tento kurz pod záštitou světově uznávané Thera-Band Academy, přináší moderní pojetí a Thera-Band představuje jako ucelený systém cvičení na několika úrovních. Frekventanti kurzu budou seznámeni s teoretickými poznatky a fyzikálními principy expanderů. Dále budou pracovat s mnoha dalšími cvičebními pomůckami, jejichž působení uplatní ve sportovní fyzioterapii, tréninku, klasické rehabilitaci, v terapii ruky nebo jako součást masážních technik.     

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %průměr z 2 hodnocení
5
2 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • zakoupeno v Rehabilitační pomůcky

  100 %

  Doporučuje produkt

  • neshledal jsem žádnou nevýhodu