Stormred overball 25 cm

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Overball Stormred 25 cmPrahnete po zdravých zádech či jen pátráte po posilovací pomůcce? Stormred overball 25 cm je nepostradatelnou součástí vaší výbavy pro rehabilitace a posilování celého těla. Jeho výhodou je široká variabilita při cvičení. Využijete jej jak doma, tak ve fitcentrech nebo při rehabilitacích. Overball Stormred umožňuje provádění celé řady protahovacích i posilovacích cviků. Vyrobený je z velmi kvalitního PVC materiálu a má nosnost až 100 kg.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Průměr25 cmNení vyplněn Alternativní text k fotografii!MateriálPVCNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Nosnost100 kgKlíčové vlastnosti Overball Stormred 25 cmOverball vhodný pro rehabilitační i fitness cvičeníVyrobený z velmi kvalitního PVC materiáluUnese až 100 kgOverball Stormred umožňuje provádění celé řady protahovacích i posilovacích cvikůPrůměr 25 cmPřidat kolotočVložte ID skupiny produktůPro zrušení existujícího kolotoče stačí kliknout na tlačítko Přidat produkt bez hodnoty!Přidat kolotočK...

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.