Stormred Gymball 65 cm

95 %

Popis produktu

Gymnastický míč StormRed Gymball se vyznačuje skutečnou variabilitou. Uplatnění najde při nesčetném množství různých cviků, rehabilitacích nebo obyčejném sezení u pracovního stolu. Zároveň jej mohou používat ženy i muži různých věkových kategorií, průměrem 65 cm je však nejvhodnější pro postavy s výškou od 160 do 180 cm s maximální váhou 300 kg.

Parametry produktu

Výrobce
Typ
gymnastické

Recenze

 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Po prvotním nafouknutí je dost šišatej, snad se to srovná.
 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Funguje jak má!

Parametry produktu

Výrobce
Typ
gymnastické

Popis produktu

Gymnastický míč StormRed Gymball se vyznačuje skutečnou variabilitou. Uplatnění najde při nesčetném množství různých cviků, rehabilitacích nebo obyčejném sezení u pracovního stolu. Zároveň jej mohou používat ženy i muži různých věkových kategorií, průměrem 65 cm je však nejvhodnější pro postavy s výškou od 160 do 180 cm s maximální váhou 300 kg.

Multifunkční doplněk

Gymnastický míč je vyroben z opravdu odolného PVC materiálu s hladkou protiskluzovou úpravou a nosností až 300 kg. Používat jej mohou ženy i muži různých věkových kategorií, ale průměr 65 cm z něj činí pomůcku nejvhodnější pro osoby výškou mezi 160 a 180 cm.

Multifunkční doplněk

Trénink rovnováhy

S gymnastickým míčem můžete provádět nespočet různých cviků posilujících svaly, rovnováhu a celkovou tělesnou kondici. Taktéž se jedná o vhodný doplněk při rehabilitačních cvičeních.

Trénink rovnováhy

Zdravé posezení

Pokud vás při sezení u stolu na klasické židli bolí záda či klouby, gymnastický míč může být vhodným řešením. Jeho pravidelné používání totiž pomáhá s odstraněním bolesti zad a kloubů, zlepšuje koordinaci, posiluje svaly a předchází nechtěným úrazům.

Zdravé posezení

o průměru 65 cm, nosnost 500 kg, hladký povrch

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
95 %
průměr z 4 hodnocení
5
3 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Po prvotním nafouknutí je dost šišatej, snad se to srovná.
 • , zakoupeno v Alza.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  Funguje jak má!