SPORTWELL 85cm

Gymnastický míč 85 cm * materiál - PVC * mix barevných kombinací - žlutá, modrá, červená, zelená Gymnastický míč slouží k mnohostrannému využití při cvičení, lze ho využít na...
Doporučená nabídka REMA UH

Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 6 671 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v FORTEL katalog

• protoze ho potrebuji

nic

• , zakoupeno v BuBuShop.cz

• super materiál, skvělá pomůcka pro protažení

Z variant velikostí a barev jsem si vybrala červený míň o průměru 85cm, jelikož jsem vyšší postavy. Míč mi naprosto vyhovuje, hezky se drží stabilita... doporučuji kupovat spíše větší než menší... babička má menší velikost a i když je malého vzrůstu, tak má problém udržet na míči balanc.

• , zakoupeno v GASTROMEX s.r.o.

• Krásný, velký, zdá se z dobrého materiálu, který vyhovuje spíše vyšším lidem. Výběr ze čtyř barev.
    • Dlouhé ruční nafukování - doporučuji automatickou hustilku. ;-)

Kvalitní výrobek.

Gymnastický míč 85 cm

• materiál - PVC
  • mix barevných kombinací - žlutá, modrá, červená, zelená

Gymnastický míč slouží k mnohostrannému využití při cvičení, lze ho využít na alternativní způsob sezení, je vhodný také pro rehabilitační cvičení.

Rozměry výrobku:

nic

• , zakoupeno v BuBuShop.cz

• super materiál, skvělá pomůcka pro protažení

• , zakoupeno v GASTROMEX s.r.o.

• Dlouhé ruční nafukování - doporučuji automatickou hustilku. ;-)

Kvalitní výrobek.

Ok