SPORTWELL 65cm

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v decoDoma

• zatím nelze hodnotit - vánoční dárek
    • nehezká stříbrošedá "módní? " barva

Prodejce DecoDoma nenabízí na svých stránkách možnost výběru barvy, přestože lze při nalistování produktu zobrazit několik barev. Tuším, že tam byla modrá, červená, zelená a žlutá. Po mém dotazu na online infu mi bylo sděleno, že mám zvolenou barvu zadat do poznámky v objednávce, což jsem i učinila. Objednala jsem si žlutou barvu a hádejte jaký míč přišel? Vzhledem k tomu, že je pro muže a také se bojím, že by do Vánoc nový s požadovanou barvou nedošel, ponechávám si šedý. Jen bych si přála, aby prodejce nechal upravit svoje internetové stránky, tak aby
    nemohlo k takovým nemilým situacím docházet.

• , zakoupeno v OK HOBBY

• zatim super
    • musi se opravdu hodně nafouknout, ideálně něčím výkonnějším :)

ok

• , zakoupeno v Akční domácnost

• jsem spokojena

jsem spokojena

Produkt nemá žádné parametry.

Gymnastický míč 65 cm

• materiál - PVC
  • mix barevných kombinací - žlutá, modrá, červená, zelená

Gymnastický míč slouží k mnohostrannému využití při cvičení, vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení.

Rozměry výrobku:

• Záruční doba: 24 měsíců

• , zakoupeno v decoDoma

• zatím nelze hodnotit - vánoční dárek
    • nehezká stříbrošedá "módní? " barva

nemohlo k takovým nemilým situacím docházet.

• , zakoupeno v OK HOBBY

• zatim super
    • musi se opravdu hodně nafouknout, ideálně něčím výkonnějším :)

ok

• , zakoupeno v Akční domácnost

• jsem spokojena

jsem spokojena

Byla v něm díra.A přišla mi jiná velikost,než jsem si objednala.Nedoporučuji!!

• , zakoupeno v BuBuShop.cz

DCERA JE VELMI SPOKOJENÁ UŽ S NÍM I CVIČÍ .