Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Softball MAXAFE 26cm

Popis produktu

Materiál a vlastnosti:

Míček Overball Maxafe Ledragomma 26cm představuje extra třídu overballů. Jedná se o míč vyrobený z lehkého odolného materiálu, dvouplášťový, velmi bezpečný, sametově hebký, červený s nosností 250kg a možností opravit. Je vodou omyvatelný, skladný, lehký a cenově dostupný.

Tento míč je vyroben z patentovaného kvalitního materiálu ™flexton silpower, u kterého v případě poškození malými řeznými ranami či proděravěním dojde k pomalému vyfouknutí míče a nedochází k prasknutí, čímž je zvětšena bezpečnost uživatele. Další předností výrobků „maxafe“ je možnost opravit malé trhlinky nebo dírky speciálním lepidlem „FixaKit”.

Použití a zdravotní účinky:

Overball se nejčastěji používá jako polohovací a balanční míč. Rovněž se využívá ve zdravotní tělesné výchově, v józe, při kondičním, posilovačním i relaxačním cvičení. Původně byl určen pro dechové cvičení u dětí. Díky svým vlastnostem se však overball stal opravdu všestrannou cvičební pomůckou u všech věkových skupin.

Míček je lehký, pružný, má neklouzavý povrch a proto je ideální hračkou malých dětí. Dětem se barevné měkké míčky líbí, snadno je uchopí, chytí i hází. Míček nic nerozbije a při nárazu neublíží. Děti mohu na cvičebním balónku cvičit, sedět, válet se a provádět mnoho dalších cvičebních i herních činností.

Overball můžete použít pro různé účely buď plně nebo částečně nafouknutý. Při sedání a lehání na míč, hustěte výrobek maximálně na polovinu objemu. Použijte jej jako polohovací pomůcku k podložení zad při dlouhodobém sezení na židli v sedavém zaměstnání či při cestování.  

Na rehabilitacích se cvičební balónek - overball často užívá k nácviku správného držení těla dětí i dospělých k tzv. přímivému cvičení. Hodí se ke cvičení, které má za cíl zvyšování rozsahu pohybu v kloubech, posilování např. prsních a mezilopatkových svalů. Pro svoji velkou nosnost lze balónek použít i jako balanční pomůcku, na polonafouklém overballu lze sedět, ležet, cvičit i válet se. Používá se k podkládání končetin i hlavy, k extenčnímu polohování při morbus Bechtěrev a k dalším rehabilitačním technikám.        

Recenze Softball MAXAFE 26cm (1)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Ledragomma opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.