Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Filtrování:
Vyberte filtryNejlevnější nabídky Softball MAXAFE 26cm

Saméhračky.cz

skladem

95 Kč

doprava od 80 Kč
Další nabídky obchodů (2)

Softball MAXAFE 26cm - Specifikace

Výrobce

Ledragomma

opravit

Materiál a vlastnosti: Míček Overball Maxafe Ledragomma 26cm představuje extra třídu overballů. Jedná se o míč vyrobený z lehkého odolného materiálu, dvouplášťový, velmi bezpečný, sametově hebký, červený s nosností 250kg a možností opravit. Je vodou omyvatelný, skladný, lehký a cenově dostupný. Tento míč je vyroben z patentovaného kvalitního materiálu ™flexton silpower, u kterého v případě poškození malými řeznými ranami či proděravěním dojde k pomalému vyfouknutí míče a nedochází k prasknutí, čímž je zvětšena bezpečnost uživatele. Další předností výrobků „maxafe“ je možnost opravit malé trhlinky nebo dírky speciálním lepidlem „FixaKit”. Použití a zdravotní účinky: Overball se nejčastěji používá jako polohovací a balanční míč. Rovněž se využívá ve zdravotní tělesné výchově, v józe, při...

celá specifikace

Recenze Softball MAXAFE 26cm

Ověřený zákazník dentimedshop.cz

Katka

Přidáno: 2. září 2016

Zakoupeno v dentimedshop.cz

100%

Doporučuje produkt
  • kvalita

splnil mé očekávání

Vývoj ceny Softball MAXAFE 26cm