Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Sanomed Pilates Overball 27 cm

100 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Recenze

 • zakoupeno v SANOMED, spol. s r.o.

  100 %

  Doporučuje produkt

  • dobrá kvalita i cena

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Měkký nafukovací míč Pilates Overball se vyznačuje svým ultrasametovým povrchem a používá se při balančním, kondičním a relaxačním cvičení, ale i jako podkládací pomůcka při cestování autem, autobusem či letadlem. Může se cvičit s plně nafouklým míčem i podhuštěným. Při sedání a lehání na míč používejte míč nahuštěný max. do poloviny svého objemu. Výhody: všetranné použití na pilates, jógu, posilování a balanční cvičení výborná pomůcka při ulevování od bolesti lehce se nafukuje a vyfukuje pomocí přiloženého brčka

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %průměr z 3 hodnocení
5
3 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • zakoupeno v SANOMED, spol. s r.o.

  100 %

  Doporučuje produkt

  • dobrá kvalita i cena