POWER SYSTEM POWER GYMBALL 55 cm

90 %
Gymnastický míč Power GymBall Víceúčelové gymnastické míče využijete pro nejrůznější cviky. A i když je původ gymnastického míče úzce provázán především s fyzioterapií a...
439 Kč
Doprava 49 Kč,Skladem
Garantovaný nákup z fitnessprotebe.cz
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (11)

Skladem • 1 varianta65 Kč62 % • 964 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant94 Kč88 % • 280 047 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant65 Kč97 % • 4 737 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč97 % • 3 049 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč95 % • 7 776 recenzíDalší informace
Info v obchoduDárek54 Kč3 recenzeDalší informace
Info v obchoduDárek% Slevový kód54 Kč59 % • 41 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 602 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant59 Kč100 % • 37 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 568 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč100 % • 583 recenzíDalší informace
Do obchodu

Popis produktu

Gymnastický míč Power GymBall Víceúčelové gymnastické míče využijete pro nejrůznější cviky. A i když je původ gymnastického míče úzce provázán především s fyzioterapií a...

Parametry produktu

Výrobce
Typ
gymnastické

Recenze

 • , zakoupeno v 24fitness

  Doporučuje produkt

  100 %
 • , zakoupeno v PT Servis

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Pes si na něm procvičuje záda. Štěká spokojeností!

Parametry produktu

Výrobce
Typ
gymnastické

Popis produktu

Gymnastický míč Power GymBall

Víceúčelové gymnastické míče využijete pro nejrůznější cviky. A i když je původ gymnastického míče úzce provázán především s fyzioterapií a rehabilitační léčbou, dnes už neodmyslitelně patří například také k psacímu stolu. tonizuje svalstvo celého těla a zvyšuje fyzickou kondici zlepšuje ohebnost, vyváženost a držení těla ideální pro prevenci a miminalizaci bolesti dolní části zad struktura povrchu se speciální úpravou proti náhlému prasknutí 55 cm doporučeno pro osoby vysoké 150-160 cm, 65 cm doporučeno pro osoby vysoké 160-170 cm,  75 cm doporučeno pro osoby vysoké 170 -180 cm,  85 cm doporučeno pro osoby vysoké 180 cm a více, maximální zatížení 300 kg.

Gymnastický míč je nestabilní cvičební pomůckou, takže je osoba, která na něm sedí, nucena při sebemenším pohybu zapojovat svůj hluboký stabilizační svalový systém, například hluboké zádové svalstvo, které drží naši páteř vzpřímenou. Umožní změnit podmínky statického zatěžování páteře ve prospěch pohybu.

Míč nás donutí udržet správné postavení pánve, která je výchozím bodem pro správné držení zbytku těla. Míč nám svým působením pomáhá udržovat jádro obratlové ploténky ve správné poloze a bránit jejímu vyklenování směrem do páteřního kanálu. poslouží jako alternativa židle v kanceláři, u počítače či školních lavicích na hodinách cvičení s míči se zapotíte, posílíte ochablé svalstvo, protáhnete se i relaxujete můžete s pomocí míče vyrovnat svalové dysbalance omezíte bolesti zad a přitom nepřetěžujete klouby a vazy zlepšíte koordinaci svých pohybů, získáte lepší stabilitu při předporodním cvičení se krásně uvolníte a připravíte se pro fázi porodu užijete spolu spousty legrace a zároveň zvýšíte své sebevědomí zabavíte dětské osazenstvo rodiny

Jak vybrat správný míč:

U všech míčů odpovídá cena jejich kvalitě. Je na kupujícím, aby sám zvážil, kolik chce a může do cvičební pomůcky investovat. Doporučujeme vzít v úvahu nejenom cenu výrobku, ale i testy zdravotní nezávadnosti (materiál neobsahující těžké kovy a fenoly). U osob alergických na latex je třeba dávat pozor, aby jej výrobek neobsahoval.

Při vzpřímeném sedu na míči musíte mít kolena lehce níž než pánev. Úhel mezi trupem a stehny by měl být o něco větší než 90°.

Velmi důležitý je bezpečný kontakt celé plosky nohou a prstů s podložkou.

Velikost míče můžete odvodit podle Vaší výšky, jedná se ale o orientační hodnoty. výška  a průměr míče 150 - 160 cm 55 cm 160 - 170 cm 65 cm 170 - 180 cm 75 cm 180 a více cm 85 cm

Pokud je Vaše hmotnost nad 100 kg, je doporučena větší velikost míče vzhledem k jeho prosednutí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč95 % • 7 776 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • Více variant59 Kč100 % • 37 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
90 %
průměr z 2 hodnocení
5
1 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v 24fitness

  Doporučuje produkt

  100 %
 • , zakoupeno v PT Servis

  Doporučuje produkt

  80 %
  • Pes si na něm procvičuje záda. Štěká spokojeností!