Masážní podložka chodidel inSPORTline

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Materiál je příliš tvrdý je málo pružný,nedá se na tom příliš balancovat.
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

Masážní podložky jsou fajn, ale zdá se mi, že jsou příliš tvrdé. Musím vynaložit velkou sílu na obě nohy (de facto pracuji celým tělem), abych podložky sešlápla.

• SUPER

Produkt nemá žádné parametry.

Podložka určená k jemné masáži chodidel, vhodné pro fitness cvičení i relaxaci, neklouzavý pružný povrch, 2 kusy v balení.

Masážní podložka inSPORTline Uossia je určena k masáži akupresurních bodů umístěných na vnitřní straně chodidel. Masáží podpoříte imunitní systém, krevní oběh a aktivujete nervová zakončení a zóny, které mají blahodárný vliv na správnou funkci vnitřních orgánů. Balení masážní podložky inSPORTline Uossia obsahuje 2 kusy.

Technický popis:

• vhodné pro fitness cvičení i relaxaci
  • lehká masáž a stimulace
  • neklouzavý pružný povrch
  • napomáhají ke zvýšené cirkulaci a uvolňují napětí
  • určeno především pro masáž chodidel
  • upravení obtížnosti a tvrdosti nafouknutím podložek pomocí pumpičky s jehlou (není součástí balení)
  • průměr: 16 cm
  • hmotnost: 350 g
  • výška: 10 cm
  • nosnost: 100 kg
  • balení: obsahuje 2 podložky

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Materiál je příliš tvrdý je málo pružný,nedá se na tom příliš balancovat.

• SUPER

• material
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Na masáž chodidel je to moc ostré.

Dá se cvičit jako s balanční podložkou, ale jenh v obuvi. Na bosá chodidla to je víc než nepříjemné. :-(

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Výborně na zpevnění vnitřních svalu.

spokojenost

• , zakoupeno v Hsport.cz

• perfektní masáž a trénování rovnováhy.

koupila jsem pro svou 2.5letou dceru na trénování stability a zpevnění kotníčků - bylo nám doporučeno na rehabilitaci.
    Doporučuji a sama když cítím unavené a těžké nohy , také podložku využiji ke své veliké spokojenosti :)

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• masáž chodidel je funkční
    • asi by nebylo od věci, k podložkám zasílat i návod při používání
    • návod, jak pokračovat, když dojde k vyfouknutí podložky

Mám zdravotní problémy s chodidly a másáž chodidel je pro mě nutnost, proto jsem přivítala alespoň tyhle malé podložky.
    Zatím s nimi cvičím krátce.
    Jsem zvědavá na to, jak podložky budou fungovat při delším užívání
    V současné době se nemůžu vyjádřit a ani doporučit tento výrobek dalším uživatelům, protože došlo při prvním vyzkoušení k vyfouknutí jedné z podložek a s tou se nedá dále už cvičit. Musím kladně zhodnotit přístup prodávajícího. Při mém dotazu, jak pokračovat dál, mě obratem poslal podložku náhradní.
    Netroufnu si doporučit tento výrobek.
    Nedokážu odhadnout poruchovost podložek.
    Jinak si myslím, že cena podložek je přijatelná.
    Známým bych vysvětlila mou zkušenost pro i proti a nechala bych to na jejich rozhodnutí
    Proto další dotaz, zda bych doporučila, nedoporučila tento produkt mým známým nebudu vyplňovat.

• , zakoupeno v Hsport.cz

• výborné na prokrvení nohou a na ploché nohy
    • dostatečně pevné a tvrdé
    • dobrá cena 190,-Kč(2ks v balení)

Koupila jsem to synovi na ploché nohy.Byla jsem překvapená,že jsou podložky dostatečně tvrdé na to, aby opravdu nohy promasírovaly a nohy se nepropadli až na zem a to i u těžšího dospělého.Kvalitní výrobek za skvělou cenu.DOPORUČUJI

_