LiveUp gymball Anti-Burst 65 cm

100 %
LiveUp Anti Burst Ball má tradiční kulatý tvar, ale je vyroben z odolnějšího silnějšího materiálu, který mu poskytuje účinek tzv. Anti-burst. To znamená, že míč nepraskne ani...
314 Kč
Doprava 59 Kč,Skladem
Doporučená nabídka Hobby-sport
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 350 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč73 % • 12 800 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč62 % • 964 recenzíDalší informace

Popis produktu

LiveUp Anti Burst Ball má tradiční kulatý tvar, ale je vyroben z odolnějšího silnějšího materiálu, který mu poskytuje účinek tzv. Anti-burst. To znamená, že míč nepraskne ani...

Parametry produktu

Výrobce

Recenze

 • , zakoupeno v Medhelp-shop.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  doporučuji

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

LiveUp Anti Burst Ball má tradiční kulatý tvar, ale je vyroben z odolnějšího silnějšího materiálu, který mu poskytuje účinek tzv. Anti-burst. To znamená, že míč nepraskne ani při velkém zatížení. Technologie Anti-burst také zabraňuje rychlému vyfouknutí míče, i když je proražen nebo proříznut. Cvičení s gymnastickým míčem snižuje napětí organismu, posiluje břišní a zádové svaly a aktivuje klouby. Můžete ho využít i jako alternativního sedacího nábytku. Technický popis:

 • Výrobce: LiveUp
 • Velikost: 65 cm
 • Anti-burst
 • Skvělé pro rehabilitaci a posilování

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v Medhelp-shop.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  doporučuji