KETTLER 75 cm

gymnastické

Doporučuji.

• , zakoupeno v Maxsport.cz

• Velka nosnost, kvalita zpracovani

Velmi kvalitni mic, pouzivam jej v praci k sezeni u pocitace misto zidle (stridave) a nemuzu si stezovat ...

• , zakoupeno v FITHAM

• příjemný neklouzavý materiál, hezká barva:-)

Doporučuji. Vyzkoušela jsem tento míč na cvičení, proto jsem jej zakoupila. Je dražší, ale stojí za to. Příjemný neklouzavý materiál.

Typ
gymnastické

Víceúčelové gymnastické míče využijete pro nejrůznější cviky. A i když je původ gymnastického míče úzce provázán především s fyzioterapií a rehabilitační léčbou, dnes už neodmyslitelně patří například také k psacímu stolu.

Přidána brožura Fitness Instructor.

Základní vlastnosti: průměr 65 cm - zelená barva průměr 75 cm - fialová barva

INFORMACE:

Míč je nestabilní cvičební pomůckou, takže je osoba, která na něm sedí, nucena při sebemenším pohybu zapojovat svůj hluboký stabilizační svalový systém, například hluboké zádové svalstvo, které drží naši páteř vzpřímenou. Umožní změnit podmínky statického zatěžování páteře ve prospěch pohybu. Míč nás donutí udržet správné postavení pánve, která je výchozím bodem pro správné držení zbytku těla. Míč nám svým působením pomáhá udržovat jádro obratlové ploténky ve správné poloze a bránit jejímu vyklenování směrem do páteřního kanálu. poslouží jako alternativa židle v kanceláři, u počítače či školních lavicích na hodinách cvičení s míči se zapotíte, posílíte ochablé svalstvo, protáhnete se i relaxujete můžete s pomocí míče vyrovnat svalové dysbalance omezíte bolesti zad a přitom nepřetěžujete klouby a vazy zlepšíte koordinaci svých pohybů, získáte lepší stabilitu při předporodním cvičení se krásně uvolníte a připravíte se pro fázi porodu užijete spolu spousty legrace a zároveň zvýšíte své sebevědomí zabavíte dětské osazenstvo rodiny

Jak vybrat správný míč:

U všech míčů odpovídá cena jejich kvalitě. Je na kupujícím, aby sám zvážil, kolik chce a může do cvičební pomůcky investovat. Doporučujeme vzít v úvahu nejenom cenu výrobku, ale i testy zdravotní nezávadnosti (materiál neobsahující těžké kovy a fenoly). U osob alergických na latex je třeba dávat pozor, aby jej výrobek n..

Doporučuji.

• , zakoupeno v Maxsport.cz

• Velka nosnost, kvalita zpracovani

• , zakoupeno v FITHAM

• příjemný neklouzavý materiál, hezká barva:-)

• skvělý povrch
    • kvalita
    • dobře pruží
    • vysoká nosnost
    • známá značka
    • mírně páchne

Pokud si tento míč koupíte, neprohloupíte