inSPORTline Worker 65cm

Typ
gymnastické

• , zakoupeno v GASTROMEX s.r.o.

Výrobek splnil očekávání

• Příjemný na sezení

Parádní, dobře se na něm sedí, netlačí.

• Nádherné barvy, skvělý materiál
    • není nic

Vřele doporučuji, je to zboží za super cenu a výborná kvalita.

Typ
gymnastické

Rehabilitační gymnastický míč je určen na správné držení těla, přispívá také ke zlepšení kondice a koordinace, posílení zádových svalů a zvýšení pohyblivosti kloubů a kostí. Ideální je pro lidi, kteří si chtějí udržovat lepší fyzickou kondici.

Využití

• léčba páteře
  • správné držení těla
  • snižuje napětí v dolní části zad
  • podporuje lepší pohyblivost páteře
  • posiluje zádové svaly
  • doporučuje se i pro těhotné ženy a starší osoby

Fit míč je vyroben ze speciálního materiálu, který zabraňuje úniku vzduchu i při silném mechanickém poškození míče, při prasknutí a náhlé ztrátě tlaku vzduchu v míči. Materiál navíc poskytuje dobrou přilnavost míče na zem. Balení obsahuje pumpu na huštění míče.

Údržba

Míč lze ošetřit vlažnou vodou. Při silném znečištění můžete použít mýdlo nebo saponát. Po vyčištění míč dosucha vytřete. Na znečištěné místo nepoužívejte rozpouštědla ani jiné agresivní prostředky.

Technické parametry

Nosnost 250 kg

Barva modrá, červená

Výška cvičíci osoby 165 – 175 cm

Průměr 65 cm

• , zakoupeno v GASTROMEX s.r.o.

Výrobek splnil očekávání

• Příjemný na sezení

Parádní, dobře se na něm sedí, netlačí.

• Nádherné barvy, skvělý materiál
    • není nic

Vřele doporučuji, je to zboží za super cenu a výborná kvalita.

• , zakoupeno v Aukro.cz

• ošoupaný až starý výrobek, těžce nafoukatelný

nic moc

• , zakoupeno v banquet-shop.cz

• gymnastický míč splnil moje očekávání,
    • ačkoliv jsem špatně odhadla velikost :(
    • takže si koupím ještě jeden :)

z míče mají největší radost moji synové,
    uršitě doporučuju i ostatním
    jen si dám při příštím nákupu větší pozor na správnou velikost.
    Byla jsem ohromená rychlostí dodání a také přesnými informacemi o stavu mé objednávky!

• , zakoupeno v Planeta Výživy

jednoduchá a velmi účinná pomůcka

• , zakoupeno v TIPNET.CZ

• přišla jiná barva míče než sem si objednala

produkt sem si vybrala kvůli příznivé ceně a možnosti si zásilku převzít na prodejně v mém městě, tudíž sem byla osvobozena od ceny za poštovné.

• Pružnost
    • Neskutečný zápach
    • Strašlivá kvalita
    • Nízká nosnost

Koupit si tenhle míč byla hloupost. Kopte si drařší, ale kvalitnější.

• Vyroben z kvalitního neklouzavého materiálu
    • Vhodný pro rehabilitační cvičení dospělích i miminek
    • Odolný proti proražení
    • Cena odpovídá kvalitě a funkcím tohoto výrobku

Tento gymnastický míč s průměrem 65 cm jsme dostali jako dárek nedlouho potom, co se nám narodil náš první syn. Míč jsem používala pro sebe na sezení a protahování a procvičování páteře, která mě po porodu dlouho zlobila. Když malý trochu povyrostl chodila jsem s ním na rehabilitační cvičení miminek a tam nás naučili spoustu šikovných cviků právě na tomto šikovném míči, takže jsme pak trénovali i doma a našeho malého cvičení na tomto míči opravdu hodně bavilo. A i teď, když je malému 6 let má k míči velmi pozitivní vztah a často s ním rád řádí i na zahradě. A protože je míč z opravdu velmi kvalitního nepraskavého materiálu nemám strach, že by se synovi podařilo míč zničit. A co se týče údržby míče, tak na něj používám teplou vodu s mýdlovými mydlinkami. Rozhodně bych tento míč doporučila každému, kdo má problémy se zády a nebo si chce zpevnit břišní a zádové svaly.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Jsem spokojena, balon mam tyden a super...zatim jsem nenasla nic proti.

diky .)