Fitness King

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• Obvykle jsou na trhu jen míče o průměru 65 cm, což je pro člověka vyšší postavy málo. Tady jsem našla průměr 75 cm, ideální pro slečnu 170 cm.
    • Součástí balení by mohla být hustilka. Takhle jsme si museli poradit s normální pumpičkou na kolo, ale ta zase nemá správný nástavec, takže to bylo náročnější.

Spokojenost s produktem i s obchodem! Doporučuji všem! Od objednání do převzetí zboží uběhlo cca 10 hodin čistého času a to jsem objednávku zadávala v pátek večer kolem 22. hodiny! Ohromující rychlost, na prodejně milé a ochotné prodavačky - co víc si přát? :)

Velká radost z dárku.

Produkt nemá žádné parametry.

Gymnastický míč

Gymnastický míč má všestranné využití při fitness, rehabilitaci nebo relaxaci. Pomáhá snížit napětí organismu, posílit břišní a zádové svaly a aktivovat klouby.

Max váha uživatele: 120 kg Materiál: PVC Barva stříbrná Velikosti a provedení: průměr 65 cm - 249 Kč průměr 75 cm - 299 Kč - vyprodáno

Další provedení v naší nabídce gymnastických míčů: - průměr 65 cm masážní (s masážními výstupky) - 299 Kč - průměr 75 cm  masážní - 349 Kč - průměr 65 cm s úchyty (madla s gumou) - 349 Kč   výška uživatele  doporuč. velikost míče  151 - 165 cm    65 cm  166 - 175 cm    75 cm

Na gymnastické míče poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

• Gymnastický míč za cenu 99kč k nenalezení.

Myslím že když je tahle cena uváděna měl by se tam alespoň jeden druh míče nacházet.

Velká radost z dárku.